YKS – SINAV MESAJI
 
Defne Kaymakamı Nevzat ŞENGÖK 30 Haziran 1 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek tüm öğrencilere başarı dileğinde bulundu
 
 “30 Haziran Cumartesi -01 Temmuz Pazar 2018 tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) çocuklarımızın hayatlarında bir dönüm noktası olması hasebiyle önem arz etmektedir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın burada gösterecekleri başarı ileride onları önemli görevlere taşıyacaktır. Ancak bu sınavda başarı elde edememek hiçbir şeyin sonu da değildir, edindikleri bilgi ve birikimler mutlaka onların hayatlarına yön verecektir.
 
Ayrıca değerli halkımızdan sınav saatleri içerisinde özellikle okullarımızın çevrelerinde gürültü yapamamaya özen göstermelerini rica ediyoruz. Hayatlarının en önemli sınavlarından birisinde yavrularımıza destek olmak bizlerin görevidir.
Bu duygu ve düşüncelerle Siz gençlerimiz bizler için çok kıymetlisiniz. Her zaman yanınızda olan tüm sevenlerinizin bu süreçte de yanınızda olacağını asla unutmayın. Sınavınız nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın hiçbir sınav sizin değerinizi belirlemeyecektir. Sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan tüm öğrencilerimizin ve her zaman destekleriyle evlatlarının yanında olan velilerimizin sınav heyecanını paylaşıyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.
 

Nevzat ŞENGÖK

Kaymakam

 
DEFNE KAYMAKAMLIĞI
 
 
ADRES    :
 
 
 
Çekmece Mahallesi   Samandağ Bulvarı.
No:2/11
        31144- Defne - HATAY
 
TELEFON: +90   326 223 08 31
FAX          : +90   326 223 08 34
E-POSTA :  
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2015 © Her hakkı saklıdır.