VALİ DOĞAN, ANTAKYA VE DEFNE İLÇE MUHTARLARI İLE BULUŞTU
 
Hatay Valisi Sayın Rahmi Doğan, Antakya ve Defne ilçelerimizin mahalle muhtarları ile buluşma toplantısı gerçekleştirdi.
 
28 Kasım 2018 Çarşamba günü saat 12.00’de Anemon Otelde düzenlenen toplantıya Hatay Valisi Sayın Rahmi Doğan’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Mahmut Hersanlıoğlu, Antakya Kaymakamı Orhan Mardinli, Defne Kaymakamı Nevzat Şengök, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, Hatsu Genel Müdürü Mehmet Çaparali, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman ve ilgili kamu ve kurum müdürleri ile muhtarlar katıldı.
 
Toplantıya katılımlarından dolayı her bir muhtarımıza ayrı ayrı teşekkür ettiğini kaydeden Vali Doğan, gerçekleştirilen buluşma toplantısında muhtarlarla, mahalleleri ile ilgili istişarede bulunmak ve taleplerini almak olduğunu bildirdi ve talepleri olan muhtarlarımızın sözlü ve yazılı taleplerini alarak, sorunların çözümüne ilişkin ilgili kurum ve kuruluşların temsilci ve müdürlerine talimatlar verdi.
 
 
 
DEFNE KAYMAKAMLIĞI
 
 
ADRES    :
 
 
 
Çekmece Mahallesi   Samandağ Bulvarı.
No:2/11
        31144- Defne - HATAY
 
TELEFON: +90   326 223 08 31
FAX          : +90   326 223 08 34
E-POSTA :  
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2015 © Her hakkı saklıdır.